Naše škola otevírá ve školním roce 2020/2021 dvě pobočky a to konkrétně v obci Novosedly u Strakonic a v okrese České Budějovice.

Novosedly u Strakonic

Pobočka Novosedly u Strakonic sídlí na adrese Novosedly 144 v krásné budově bývalé základní školy

Kromě této budovy máme k dispozici ještě lokalitu u Zahorčic.

Naším zázemím je zde prozatím příroda a vlek s plachtou. Máme pronajatý pozemek o rozloze dvou hektarů. Na něm se nachází vzrostlý les, ovocný sad, zahrada a rozmanití živočichové. V roce 2018 jsme lokalitu obohatili o 150 dřevin (stromů a keřů – stále přidáváme :)). Jelikož se nacházíme v krásné přírodní lokalitě, budeme zde mít převážně mobilní zázemí ve stylu „Tiny house“ – navzájem provázaných, která budou sloužit potřebám dětí.

Pro tyto typy hledáme různé vyřazené vleky/spodky karavanů. Stačí nám z nich čistě rám s nápravami a na nich postavíme konkrétní místnosti.

Na tomto jediném pozemku je přístup k rychlému internetu. Zde tedy může vzniknout IT zázemí, knihovna či virtuální pracoviště s 3D tiskárnou …
Vstup na náš ovocný sad z „pralesa“. Zde patrně umístíme hájovnu nebo dílnu.
Ukázka možné budoucí dílny/hájovny …

Aktuálně sháníme finanční prostředky a pomoc při vlastní výstavbě. Stavebním materiálem je dřevo, izolace (rti.cz), přírodní ochrana dřeva (použitý stolní olej) a spojovací materiál.

V případě, že byste nás chtěli podpořit můžete na náš účet: 2101789433 / 2010 .